Digital Experience Nordic 2025
Op 9 april 2025 vindt Digital Experience Nordic weer plaats in Stockholm.
Afgelopen jaar genoten meer dan 250 bezoekers van interessante sessies op Digital Experience Nordic, de door DataExpert georganiseerde, jaarlijks terugkerende, eendaagse conferentie op het gebied van Digital Forensics, Analytics, OSINT, Crypto en Cyber-onderzoeken. Dit evenement is exclusief voor Counter (Cyber) Crime en Counter Fraud-organisaties uit Zweden, Denemarken, Noorwegen, Finland en IJsland.
Het is het moment wanneer misdaad- en fraudeonderzoekers, analisten, IT-experts, onderzoeksmanagement en teamleiders op één plek samenkomen. Wij bieden een breed scala aan sessies over oplossingen, trainingen en diensten die ingaan op de nieuwste trends, ontwikkelingen en technologieën in het vakgebied.
Tijdens de Digital Experience presenteren toonaangevende leveranciers de laatste trends en ontwikkelingen op het gebied van misdaadbestrijding tijdens verschillende sessies en een technologiemarkt.
De volgende onderwerpen komen aan bod op Digital Experience: Mobile Forensics, Cloud Forensics, Video Forensics, Cyber Security, Digital Forensics, Incident response, Cyber Awareness, Data Analytics, Financieel Economische Criminaliteit, OSINT, Crypto, Onderzoeken, Training en nog veel meer!
Digital Experience Nederland
Op 1 oktober organiseren we weer een Digital Experience in Nederland. Uiteraard ben je hier ook meer dan welkom om aan deel te nemen. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van dit event.
We zien je graag tijdens een van onze events!